03

Osiedle Złoty Jasieniec.
Wkrótce rozpoczynamy
budowę kolejnych etapów.

Dzień dobry!

Szukasz osiedla na przedmieściach Łodzi? Zależy Ci na spokojnej okolicy z wygodnym dojazdem do centrum? Złoty Jasieniec to wyjątkowe miejsce. Twoje miejsce.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Opinie

Co mówią mieszkańcy?

Od dłuższego czasu przeglądałam oferty deweloperskie, ponieważ nosiłam się z zamiarem korzystnej zamiany mieszkania w bloku na domek. Już pierwsze odwiedziny w Złotym Jasieńcu sprawiły, że właściwie podjęłam decyzję. Piękna i spokojna okolica, domki komfortowe, nowoczesne, a jednocześnie bezpieczne, bo na zamkniętym osiedlu i wśród ludzi, a dodatkowo - chociaż może przede wszystkim - kontakt z deweloperem na najwyższym poziomie profesjonalizmu, komunikatywności i życzliwości. Podsumowując ... wszystko super 🙂
Agnieszka
Od kilku lat zabieraliśmy się za budowę domu. Z jednej strony mieliśmy już dość mieszkania w bloku, z drugiej strony przerażały nas wszystkie zagadnienia związane z samodzielną budową. Wtedy zupełnie przez przypadek zainteresowaliśmy się osiedlem Złoty Jasieniec i umówiliśmy się na prezentację. To było jedno z najważniejszych i najbardziej owocnych spotkań w 2018 roku. Przedstawiciel dewelopera zawsze był bardzo konkretny, rzeczowy i otwarty na klienta. Tak wyglądał nasz kontakt z deweloperem przez cały okres współpracy. Nawet po odbiorze naszego domu mogliśmy liczyć na wsparcie. Jeżeli ktoś nie ma ochoty budować samodzielnie, a jednocześnie nie ma ochoty dłużej mieszkać w bloku, to nasze osiedle będzie na pewno dobrym wyborem.
Małgosia i Michał
Nasze poszukiwania skupiały się na zachodnich rejonach Łodzi, a decyzja o zakupie domu na osiedlu Złoty Jasieniec nie była trudna. Od razu spodobał nam się pokazany dom, sposób wykonania oraz spokojna okolica. Dużą zaletą była możliwość wprowadzenia zmian do projektu oraz indywidualne podejście dewelopera do każdego mieszkańca.
Wioleta i Krzysztof
Kiedyś mieszkałam w okolicach Złotego Jasieńca, potem na kilkanaście lat wyprowadziłam się, ale zawsze myślałam o powrocie na Złotno. Zielona, spokojna okolica, dobrze skomunikowana z centrum i w jego niedalekiej odległości - to wszystko spowodowało, ze właśnie tutaj szukałam miejsca dla siebie. W ten sposób trafiłam na osiedle Złoty Jasieniec, które spodobało mi się zarówno ze względu na jego położenie, ale także architekturę - nowoczesne, wygodne domy od razu zwróciły moją uwagę. Kontakt z deweloperem na wysokim poziomie, tylko utwierdził mnie w przekonaniu, ze dom na osiedlu Złoty Jasieniec, to bardzo dobra decyzja 🙂
Ania
zloty-jasieniec-like

FAQ

O co najczęściej pytacie?

Czy macie jeszcze jakieś dostępne domy?

Niestety nie. Wszystkie domy z obecnych etapów są już sprzedane.

Kiedy kolejne etapy?

Jesteśmy w fazie projektowania kolejnych domów. Więcej informacji będziemy mogli udzielić pod koniec 2021 r. Kliknij i zostaw nam kontakt do siebie. Zadzwonimy, gdy tylko będziemy znać więcej szczegółów.

Jakie będą powierzchnie domów?

Chcemy wyjść naprzeciw różnym potrzebom naszych klientów. Dlatego w ofercie będziemy mieli co najmniej 2 typy domów o różnych powierzchniach.

A jakie ceny?

Ceny będą znane również pod koniec roku.

Jak wygląda proces zakupu domu?

Pierwszym etapem zakupu jest rezerwacja, która gwarantuje Ci możliwość zakupu wybranego domu. Następnie podpisujemy umowę deweloperską (akt notarialny), po której poprosimy Cię o wpłatę pierwszej transzy ceny domu. Wraz z postępem prac na budowie, zgodnie z harmonogramem płatności, będziesz dokonywać wpłat kolejnych transz. Po odbiorze technicznym Twojego domu podpiszemy umowę sprzedaży.

Czy wpłacane przeze mnie pieniądze są bezpieczne?

Oczywiście. Działamy w oparciu o Ustawę Deweloperską, która zabezpiecza Twoje interesy podczas całego procesu zakupu domu, a wszystkie wpłacane przez Ciebie pieniądze będą deponowane na rachunku powierniczym.

Etapy realizacji

Budujemy dalej

01

1 etap - 2018 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

02

2 etap - 2020 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

03

Kolejne etapy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.